Veřejné bruslení

Z DŮVODU NAŘÍZENÍ VLÁDY SE VEŘEJNÉ BRUSLENÍ NEKONÁ

Klub HC Sparta Praha vás srdečně zve na veřejné bruslení, které probíhá v malé sportovní hale na pražském Výstavišti každou sobotu a neděli od 15.15 do 17.15 hodin. Bruslení je určeno pro všechny sportovní nadšence bez rozdílu věku, kteří si ve svém volném čase rádi zabruslí. Vstup na ledovou plochu pouze v bruslích.

V době veřejného bruslení je možnost zapůjčení i broušení bruslí. Na ledovou plochu je zakázán vstup v hokejové výstroji a s hokejkou a pukem. Z důvodů možnosti pořádání akcí v Malé sportovní hale si pořadatel vyhrazuje právo na změnu termínu. Všechny změny budou uvedeny na webových stránkách.

Vstupné: dospělí 100 Kč; děti do 12 let 50 Kč; hráči HC Sparta Praha (s ofocenou registrací od hlavního trenéra) + jeden doprovod zdarma

Dnes v 18:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
Dnes v 18:00 | Dor.